Návlekový automat Cover-box

Návlekový automat Cover-box
Katalogový kód: CO-753
Skladová dostupnost: Out Of Stock
Cena: 1 452,00 Kč
Cena bez daně: 1 200,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Přenosný navlékač návleků. Není vhodný pro veřejný provoz. Návlek se sám navleče na botu po správném došlápnutí na dno Cover-boxu.  Správné došlápnutí je nutno nacvičit, napoprve se to často  nepodaří. Výrobek vůbec není vhodný na místa, kde se střídají různí uživatelé. Při nesprávném došlápnutí se částečně uvolní i další návlek a přístroj přestane dobře fungovat - je nutné jej znovu správně nastavit.

Podrobná specifikace výrobku
Základní popis
Přenosný navlékač návleků. Není vhodný pro veřejný provoz. Návlek se sám navleče na botu po došlápnutí na dno Cover-boxu. Správné došlápnutí je nutno nacvičit. Výrobek je vhodný pouze do malého uzavřeného provozu, ve kterém se pohybuje omezený počet lidí, kteří se všichni předem naučí, jak správně do Coverboxu došlápnout. Umísťování návleků do Cover-boxu je ve srovnání s podobným výrobkem Coverman komplikované. Návleky se nasazují po 5 ks a každý návlek je nutno navléci na 4 úchytové sloupky.
Videoukázky
Technické údaje
Sortiment návleků
Ke stroji je možno zakoupit návleky z PE a netkané textilie.
Kapacita vnitřního zásobníku
50 návleků
Dokumentace ke stažení
Další důležité informace
Výrobek je vhodný pouze do malého uzavřeného provozu. Rozhodně není vhodný např. do ordinací, transfuzních stanic, JIP atd.
Používá se opensource systém OpenCart
Podpora Opencart
Medivet International © 2024