Návlekový automat Coverman PRO

Návlekový automat Coverman PRO
Katalogový kód: CO-755
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 11 979,00 Kč
Cena bez daně: 9 900,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Mechanický stroj, nevyžaduje přívod el. proudu. Návlek se uvolňuje došlápnutím do navlékacího prostoru a vodorovným pohybem nohou vzad.

Podrobná specifikace výrobku
Základní popis
Mechanický stroj, nevyžaduje přívod el. proudu. Návlek se uvolňuje došlápnutím do navlékacího prostoru a vodorovným pohybem nohou vzad. Návleky se do stroje vkádají po svazcích. Počet návleků ve svazku se liší podle druhu - od 70 do 110 ks.
Videoukázky
Technické údaje
Šířka 33 cm, délka 76 cm, výška včetně madla 94 cm, váha 18 kg. Na zadní část stroje lze instalovat 2 kolečka, která usnadní jeho přemísťování při úklidu. Kolečka jsou dodávána na vyžádání zdarma, montáž je velmi jednoduchá.
Sortiment návleků
Ke stroji je možno zakoupit návleky z netkané textilie, igelitové, zimní se zpevněnou podrážkou (odolné proti prořezání drobnými kamínky nalepenými na podrážku) a protiskluzové. Každý druh návleků je samostatnou položkou v tomto E-shopu.
Kapacita vnitřního zásobníku
Zásobník ve stroji pojme 2 svazky návleků, tj. 140 - 220 ks návleků podle druhu.
Dokumentace ke stažení
Trvalá nabídka
Zdravotnickým zařízením (ordinace, kliniky, nemocnice) zapůjčíme po dohodě stroj zdarma na 1 měsíc. Zápůjčku lze dohodnout na tel. 274 771 820.
Další důležité informace
Pro správnou funkci stroje je důležité jeho umístění. Stroj nesmí stát podélně u zdi. Je třeba, aby byl postaven buď kolmo na zeď, anebo alespoň do rohu místnosti tak, aby uživatel mohl při návlékání udělat malé úkroky vlevo a vpravo. Nesprávné umístění stroje způsobuje uživatelům problémy.
Používá se opensource systém OpenCart
Podpora Opencart
Medivet International © 2024